Блок живлення Chieftec Smart A8 GPS-550A8
Відео 3Фото 3 |
Chieftec Smart A8 GPS-550A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Smart A8 GPS-550A8
Усі ціни 41 →CHIEFTEC Smart 550W (GPS-550A8) GPS-550A8 | 2 172 грн. |
Блок живлення Chieftec 550W (GPS-550A8) | 1 967 грн. |
Блок питания Chieftec 550W (GPS-550A8) | 1 967 грн. |
Блок питания Chieftec GPS-550A8, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, КПД 80, RTL | 2 079 грн. |
Chieftec 550w gps-550a8 Smart | 2 034 грн. |
ще 20 пропозицій
1 5 4 13 |
служити мені вже 10 років і думаю прослужити ще стільки ж Тихий, Надійний начебто немає starkiller: користуюся Chieftec GPS-600A8 більше року |
Даний блок служить мені вже 10 років)))
цілком собі придатна робоча конячка))) тихий, надійний, недорогий та начебто нема |
Норм блок купував у відносно бюджетну збірку працює більше року без проблем, захист від перепадів напруги явно є так як всю зиму світло відключали комп'ютер спокійно пережив ціна (для такого блоку досить приємна ціна) плюс коли купував хотів модель на 550W у результаті надіслали на 700W хоча заплатив за 550W нЕЗНАШОВ Богдан Гава: користуюся Chieftec GPS-600A8 більше року |
Показано 3 з 25 відгуків
ще 10 відгуків
7 грудня 2023, 15:56
У мене проц Intel i3-12100f і хочу купити відеокарту 1660 Super чи хватить 500 в #
Показано 3 із 8 запитань
ще 5 запитань
Відеоогляди
Модификації Chieftec Smart A8
Ціни на Chieftec Smart A8 |
---|---|---|---|---|
Chieftec Smart A8 GPS-400A8 | від 1 481 грн. | 48 пропозицій | ||
Chieftec Smart A8 GPS-500A8 | від 1 725 грн. | 63 пропозиції | ||
Chieftec Smart A8 GPS-550A8 | від 1 877 грн. | 41 пропозиція | ||
Chieftec Smart A8 GPS-600A8 | від 1 884 грн. | 71 пропозиція | ||
Chieftec Smart A8 GPS-650A8 | від 2 170 грн. | 44 пропозиції | ||
Chieftec Smart A8 GPS-700A8 | від 2 137 грн. | 67 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →