Набір ножів Vinzer Asahi 50128
Фото 4 |
Vinzer Asahi 50128 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Asahi 50128
Усі ціни 20 →Набір кухонних ножів Vinzer Asahi 4 ін. (50128) | 1 143 грн. |
Набор кухонных ножей Vinzer Asahi 4 пр. (50128) | 1 143 грн. |
Набор ножей Vinzer Asahi 4 пр 50128 | 914 грн. |
Vinzer Asahi, 4 пр. (50128) Asahi,4пр.(50128) | 912 грн. |
Vinzer VZ-50128 | 1 296 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →