Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Набори ножів   /   Vinzer

Набір ножів Vinzer Rock 89121

Фото - Набір ножів Vinzer Rock 89121
Vinzer Rock 89121
Предметів в наборі
5 шт.
Ножі
універсальний
кухарський
для очищення
розділювальний
для хліба
Універсальний
12.7 см
Кухарський
20 см
Розділювальний
20.3 см
Ніж для очищення
7.6 см
Ніж для хліба
20.3 см
Додатково
підставка
Матеріал леза
сталь / X30Cr13 /
Матеріал рукояті
сталь
Країна походження бренду
Швейцарія
Дата додавання на E-Katalog
січень 2014
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.

Купити Vinzer Rock 89121

Усі ціни 11 →

Набір кухонних ножів Vinzer Rock 6 ін. (50121)

Найменування: Набор кухонных ножей / Кількість предметів: 6 / Метериал леза: высокоуглеродистая сталь / Матеріал рукояті: выс... щеокоуглеродистая сталь
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
3 521 грн.

Набор ножей VINZER Rock 6 пр.(50121)

Vinzerhome.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
3 565 грн.

Набір ножів Vinzer Rock 6 предметів (50121) (5907706501211)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 912 грн.

Набір ножів Vinzer Rock VZ-50121 6 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  Каперс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 368 грн.

Набір ножів Vinzer Rock VZ-50121 6 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 478 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Vinzer Rock 89121

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна