Моторне мастило VIRA Classic 10W-40 5 л (VI0314)
VIRA Classic 10W-40 5L |
|
Напівсинтетична моторна олія від українського бренду VIRA, виробничі потужності якого знаходяться у Полтаві. Продукт рекомендується для переважної більшості двигунів внутрішнього згоряння, включаючи бензинові та дизельні мотори, а також силові агрегати, що працюють на зрідженому газі. Його дозволяється використовувати в двигунах із системами турбонаддува, прямого упорскування палива, каталізаторами вихлопних газів.
VIRA Classic 10W-40 5L зберігає стабільні в'язкі властивості в широкому діапазоні температур, забезпечує надійний захист нутрощів мотора від корозії та зносу, запобігає утворенню всіляких відкладень. Також масло має гарні миючі якості і не завдає шкоди гумовим ущільнювачам. Високе лужне число дозволяє олії тривалий час зберігати належні властивості та чинити опір окисленню. Продукт отримав допуски від провідних європейських автовиробників (включаючи концерни VAG та Mercedes-Benz). Рівень в'язкості моторної олії, визначена за міжнародним стандартом SAE, становить 10w-40.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIRA.
Купити VIRA Classic 10W-40 5 л
Усі ціни 6 →Масло моторное CLASSIC 10W-40, (5л.) VI0314 | 546 грн. |
Олива моторна напівсинтетична VIRA VI0314 CLASSIC SG/CF A3/B3 10W-40, 5л | 523 грн. |
VIRA VI0314 | 529 грн. |
Олива моторна VIRA CLASSIC SG/CF 10W-40 5 л vol 2 (VI0314) | 694 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне 5л 10w-40 classic VIRA, VI0314 | 742 грн. |
Двигун бензиновий, дизель 10W-40 (Vira) Classic SG/CF 5л. VI0314 | 786 грн. |
Модификації VIRA Classic 10W-40
Ціни на VIRA Classic 10W-40 |
---|---|---|---|---|
VIRA Classic 10W-40 1 л | від 116 грн. | 7 пропозицій | ||
VIRA Classic 10W-40 4 л | від 417 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRA Classic 10W-40 5 л | від 523 грн. | 6 пропозицій | ||
VIRA Classic 10W-40 20 л | від 1 948 грн. | 6 пропозицій |