Сокира Virok 05V080 0.8 кг
Virok 05V080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Virok 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Virok.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Virok 05V080 0.8 кг
Топор VIROK (05V080) | 775 грн. |
Сокира кована VIROK 0,8 кг (05V080) | 654 грн. |
Сокира кована VIROK 0,8 кг (05V080) | 669 грн. |
Модификації Virok 05V080
Ціни на Virok 05V080 |
---|---|---|---|---|
Virok 05V040 0.4 кг | від 426 грн. | 2 пропозиції | ||
Virok 05V060 0.6 кг | від 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Virok 05V080 0.8 кг | від 654 грн. | 3 пропозиції | ||
Virok 05V100 1 кг | від 743 грн. | 4 пропозиції | ||
Virok 05V125 1.3 кг | від 920 грн. | 4 пропозиції | ||
Virok 05V150 1.5 кг | від 1 033 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →