Колун Virok 05V220 2 кг
Virok 05V220 1.2 кг 2 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Virok 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Virok.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Virok 05V220 2 кг
Колун VIROK (05V220) | 1 790 грн. |
Сокира-колун VIROK з ручкою кована 2 кг (05V220) | 1 509 грн. |
Сокира-клин кований ТМ "VIROK" 2 кг (05V220) | 1 754 грн. |
Модификації Virok 05V220
Ціни на Virok 05V220 |
---|---|---|---|---|
Virok 05V212 1.2 кг | від 1 341 грн. | 4 пропозиції | ||
Virok 05V220 2 кг | від 1 509 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →