Насосна станція Vitals Aqua PRO SMART 436-2td inline box (148468)
Vitals Aqua PRO SMART 436-2td inline box вихровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Aqua PRO SMART 436-2td inline box
Станція насосна автоматична вихрова Vitals aqua PRO SMART 436-2td inline b | 4 290 грн. |
Міні насосна станція вихрова Vitals aqua PRO SMART 436-2td inline box 1484 | 4 290 грн. |
Насосна станція вихрова Vitals aqua PRO SMART 436-2td inline box (148468) | 4 290 грн. |
Міні насосна станція вихору Vitals aqua PRO SMART 436-2td inline box | 5 191 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →