Бетонозмішувач Vector BRS-165 165 л
Vector BRS-165 |
|
Модель виробляється з чавунним або металокомпозитним вінцем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector BRS-165 165 л
Бетонозмішувач БРС-165 165 л 90801063 | 11 125 грн. |
Бетонозмішувач Вектор БРС-165 чавунний вінець | 10 750 грн. |
Бетономешалка Вектор БРС-165 чугунный венец 38055 | 10 750 грн. |
Модификації Vector BRS-165
Ціни на Vector BRS-165 |
---|---|---|---|---|
Vector BRS-130 130 л | від 10 125 грн. | 3 пропозиції | ||
Vector BRS-165 165 л | від 10 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Vector BRS-200 200 л | від 12 125 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →