Теплова гармата Vitals EH-92
Vitals EH-92 5 кВт 3ф (400 В) 9 кВт 3ф (400 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals EH-92
Усі ціни 7 →Тепловентилятор електричний Vitals EH-92 80529N | 5 600 грн. |
Тепловентилятор електричний Vitals EH-92 | 5 600 грн. |
Тепловентилятор електричний Vitals EH-92 80529N | 5 600 грн. |
Тепловентилятор електричний Vitals EH-92 | 5 600 грн. |
Тепловентилятор електричний Vitals EH-92 | 6 720 грн. |
Тепловентилятор електричний Vitals EH-92 (380 V) | 5 880 грн. |
Тепловентилятор Vitals EH-92 | 5 600 грн. |
Модификації Vitals EH-92
Ціни на Vitals EH-92 |
---|---|---|---|---|
Vitals EH-52 | від 3 249 грн. | 15 пропозицій | ||
Vitals EH-92 | від 5 600 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
А не працював він через... не здогадаєтеся...відсутності нуля. Ну забули провід прокласти і у вилку протягнути. Ну буває: (Зробити щось можна, але річ нова, на гарантії. Здав назад в магазин.