Теплова гармата Termia AO EVO 6.0/0.4
Termia AO EVO 6.0/0.4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Termia AO EVO 6.0/0.4
Термия Термия АО ЭВО 6,0/0,4 | 5 208 грн. |
АТ ЕВО 6,0/0,4 (3х380В) УХЛ 3.1 "Термія 6000" | 4 340 грн. |
Тепловентилятор «Термія» АО ЭВО 6000 6 кВт/0,4 (3х400В) | 5 166 грн. |
Промисловий тепловентилятор Термія 6,0 кВт 380 В (АВО 6000) | 5 208 грн. |
anonim
2 грудня 2017, 09:07
Здравствуйте. Гараж 6х4м не прогревает больше чем на 5 градусов от нуля. #
Включена на полную мощность,воздух выходит еле тёплый, прогрева нет.
При выключенном свете видно что тэны работают все,еле красные рядом с местом крепления.
Как поднять эффективность?
Или данная модель полное г...но?
Как поднять эффективность?
Или данная модель полное г...но?
anonim
19 лютого 2017, 11:17
Я користуюся обігрівачем повітря ТЕРМІЯ 300 модель АО ЭВО3,0/0,3.цына перемикач? #
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Модификації Termia AO EVO 6.0/0.4
Ціни на Termia AO EVO 6.0/0.4 |
---|---|---|---|---|
Termia AO EVO 2.0/0.2 | від 1 725 грн. | 26 пропозицій | ||
Termia AO EVO 3.0/0.3 | від 2 582 грн. | 9 пропозицій | ||
Termia AO EVO 4.5/0.4 220V | від 4 324 грн. | 1 пропозиція | ||
Termia AO EVO 5.2/0.4 | від 3 520 грн. | 9 пропозицій | ||
Termia AO EVO 6.0/0.4 | від 4 340 грн. | 4 пропозиції | ||
Termia AO EVO 9.0/0.8 | від 5 370 грн. | 6 пропозицій | ||
Termia AO EVO 12.0/0.8 | від 6 201 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →