Тример Vitals Master AZT 3601a KIT
Фото 4 |
Vitals Master AZT 3601a KIT
акум. 1 шт, 4 Агодакум. відсутній
2020 рікMaster
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:36 В, 4 Агод, 1 шт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:36 см
Тип штанги:пряма
Вага:7.8 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Master AZT 3601a KIT
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master AZT 3601a KIT
Тример акумуляторний Vitals AZT 3601a (+ акумулятор + зарядний) 110742 | 6 224 грн. |
Аккумуляторная коса Vitals Master AZT 3601a | 6 916 грн. |
Тример акумуляторний Vitals AZT 3601a (+ акумулятор + зарядний) | 7 344 грн. |
Акумуляторна коса Vitals Master AZT 3601a компл. | 6 225 грн. |
Модификації Vitals Master AZT 3601a KIT
Ціни на Vitals Master AZT 3601a KIT |
---|---|---|---|---|
Vitals Master AZT 3601a KIT | від 6 224 грн. | 4 пропозиції | ||
Vitals Master AZT 3601a NO KIT | від 3 112 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →