Газонокосарка Vitals Master ZP 51144td
Фото 5 |
Бензинова газонокосарка із приводом на задні колеса, призначена для косіння газонів площею до 1000 м². Оснащена 144-кубовим 4-тактним двигуном потужністю 3.5 л.с. Паливний бак вміщує 1 л бензину (масляний бачок має об'єм 0.6 л). Ширина захоплення газонокосарки Vitals Master ZP 51144td дорівнює 50.8 см. Висота косіння трави змінюється в діапазоні 25-75 мм за допомогою синхронного 6-ступінчастого механізму.
При косінні газонів апарат може збирати скошену рослинність у 65-літровий мішок, викидати залишки назад або убік, а також подрібнювати траву на невеликі шматочки, які згодом стануть органічним добривом для галявини. Дека газонокосарки зроблена із міцної сталі. На корпусі є спеціальний штуцер для промивання деки, до якого можна підключити шланг садовий. Вага техніки без урахування палива та олії дорівнює 35.8 кг.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Купити Vitals Master ZP 51144td
Усі ціни 7 →Vitals Vitals Master Zp 51144td (164382) 164382 | 12 768 грн. |
Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51144td (самохідна) 164382 | 12 768 грн. |
Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51144td 164382 | 12 768 грн. |
Газонокосилка бензиновая Vitals Master Zp 51144td | Функция мульчирование | 12 757 грн. |
Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51144td | 12 768 грн. |
Професійна газонокосарка бензинова самохідна Vitals Master Zp 51144td з ме | 11 700 грн. |
Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51144td | 10 854 грн. |