Газонокосарка Vitals Master Zp 51170td Grand (164383)
Фото 11 |
Vitals Master Zp 51170td Grand
Двигун:бензиновий
Потужність:2900 Вт, 3.94 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:50.8 см
Висота косіння:від 25 мм, до 75 мм
Травозбірник:65 л
Вага:39.3 кг
Полиця з підсклянниками
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Master Zp 51170td Grand
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master Zp 51170td Grand
Усі ціни 6 →Vitals Vitals Master Zp 51170td Grand (164383) 164383 | 16 758 грн. |
Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51170td Grand (самохідна) 164383 | 16 758 грн. |
Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51170td Grand 164383 | 16 758 грн. |
Газонокосарка Vitals Master Zp 51170td Grand (164383) | 16 758 грн. |
Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51170td Grand | 16 758 грн. |
Газонокосилка бензиновая Vitals Master Zp 51170td Grand | 14 245 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →