Гідроакумулятор Nasosy plus HT 24SS
Nasosy plus HT 24SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus HT 24SS
Усі ціни 8 →Гидроаккумулятор Насосы+ Ht 24SS | 1 962 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование HT 24SS | 2 357 грн. |
Насосы+Оборудование Гидроаккумулятор Насосы+Оборудование HT 24SS (1325) | 2 215 грн. |
Гідроакумулятор Насоси+ HT 24 SS | 2 696 грн. |
Гідроакумулятор NPO HT 24SS | 2 357 грн. |
ще 3 пропозиції
Модельні відмінності:
- HT 24 - корпус із сталі з лакофарбовим покриттям
- HT 24SS - корпус з нержавіючої сталі
Модификації Nasosy plus HT 24SS
Ціни на Nasosy plus HT 24SS |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus HT 24SS | від 1 962 грн. | 8 пропозицій | ||
Nasosy plus HT 50SS | від 3 907 грн. | 5 пропозицій | ||
Nasosy plus HT 100SS | від 8 076 грн. | 7 пропозицій |
Рекомендуємо