Смартфон Vivo Y31 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 46Фото 17 |
Видатний смартфон з розряду «народних» рішень, укомплектований в повній відповідності зі своїм цінником. Від початку Vivo Y31 128GB/4GB привертає увагу «високим» екраном великої діагоналі — 6.58 дюймів між протилежними кутами IPS-панелі. Враховуючи пропорції 20:9, зображення виводиться на дисплей мобільного гаджета в роздільній здатності 2408х1080 пікселів. Під потреби об'єктива 8 МП фронталки в екрані смартфона зроблений невеликий краплеподібний виріз по центру верхньої частки.
«Вічка» основної камери пристрою розміщені на прямокутній плашці з тилу пластикового корпусу. Ведучий сенсор на 48 МП в її складі виділяється збільшеними розмірами об'єктива, два інших фотомодуля представлені макрокамерою і допоміжним датчиком для розмиття фону (обидва по 2 МП). «Залізне» серце моделі — восьмиядерний чипсет «середньої руки» Snapdragon 662, підкріплений 4 ГБ ОЗП і 128 ГБ розширюваної внутрішньої пам'яті. Ємна акумуляторна батарея смартфона на 5000 мАгод підтримує прискорену дротову зарядку (18 Вт). Модель озброєна боковим дактилоскопічним сканером і NFC-чипом для безконтактних платежів. «З коробки» смартфон працює під управлінням ОС Android 11.
Купити Vivo Y31 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 23 →Vivo Y31 4/128GB Ocean Blue | 7 838 грн. |
VIVO ViVo Y31 4/128GB Dual Sim Racing Black STH0011458 | 7 999 грн. |
Смартфон Vivo Y31 4/128GB Racing Black (Global Version) | 8 240 грн. |
Смартфон Vivo Y31 4/128 GB Ocean Blue | 7 858 грн. |
Vivo Y31 4/128GB Ocean Blue Госком | 8 160 грн. |
3 1 7 28 |
Чудово смартфон. Мені дуже подобається. Добре працює, нарікань немає. Ні. f: користуюся Vivo Y31 128GB/4GB більше року |
Класний телефон, мені сподобався, Ігри тягне добре Дуже швидкий сканер відбитків пальця, швидка зарядка, гарна задня камера, гарна батарея Фронтальна камера, мікрофон MaksimY: користуюся Vivo Y31 128GB/4GB менше місяця |
Телефон літав, але при оновленні на 12 андроїд став гіршим і набагато і до цієї обнови він був ідеальним Камера (за свої гроші), Процесор (я думав що він буде тупити сильно, але ні він непогано справляється з щоденними завданнями і пограти в ігри на кшталт пабга і колби цілком можливо), вигляд, нфс. До оновлення мінусів не було. TOPTEKgal: користуюся Vivo Y31 128GB/4GB більше року |
Нарощуючи присутність на прилавках вітчизняних магазинів електроніки, китайська компанія Vivo на початку 2021 року випустила досить примітний смартфон середньобюджетної ланки. Його нарекли ім'ям Y31, яке років 5-6 тому вже зустрічалося в модельному ряду «мобільників» бренду.
Великий калібр
Сучасна версія Vivo Y31 обладнана екраном великого калібру з розмірами по діагоналі 6.58 дюймів, роздільною здатністю FullHD+ (2408х1080 пікселів) і вирізом у формі крапельки під об'єктив 8 МП селфі-камери. Дисплей базується на гарненько відкаліброваній IPS-матриці з живою і соковитою передачею кольорів.
Повна відповідність
По своїй продуктивності смартфон виглядає рівно на стільки, скільки й коштує. Нею заправляє 8-ядерний мобільний процесор середнього рівня Snapdragon 662 на пару з 4/128 ГБ пам'яті та відеоприскорювачем Adreno 610. Подібна зв'язка без заминок впорається з будь-якими повсякденними завданнями та потягне більшість ігор на середніх налаштуваннях графіки. А якщо об'ємів вбудованої пам'яті здасться замало, в розпорядження користувача надано виділений слот під картки microSD.
Врівноважений характер
Потрійний блок камери смартфона розташований на невеликому майданчику з тилу. Яскравою плямою в його складі виділяється провідний датчик зображення на 48 МП, який за замовчуванням робить знімки з роздільною здатністю 12 МП (кілька пікселів поєднується в один для отримання чіткої картинки з меншою кількістю шумів). А ось супутні модулі тут більше для краси — і макрокамера, і сенсор глибини мають роздільну здатність 2 МП. На додачу Vivo Y31 озброїли NFC-чипом, боковим дактилоскопічним сканером і довгограючою акумуляторною батареєю на 5000 мАгод з підтримкою прискореної зарядки. У підсумку ми маємо врівноважену по всіх фронтах модель за розумні гроші.
Модификації Vivo Y31
Ціни на Vivo Y31 |
---|---|---|---|---|
Vivo Y31 64 ГБ / 4 ГБ | від 5 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Vivo Y31 128 ГБ / 4 ГБ | від 7 499 грн. | 23 пропозиції |