Смартфон Vivo V21 5G 128 ГБ
Відео 35Фото 11 | 12 999 грн. Купити! Смартфон Vivo V21 5G 8/128Gb Dusk BlueМаркетплейс: Rozetka.ua StoreUPЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Vivo V21 5G 128 ГБ
Екран:6.44 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Dimensity 800U
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація
Акумулятор:4000 мАгод
Вага:176 г
Оптична стабілізація Селфі-камери.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Vivo V (середні)Порівняти в таблиці →
від 8 999 грн.
6.44 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 176 г, ультратонкий
від 11 999 грн.
5G, 6.44 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 920, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 179 г
від 7 590 грн.
6.44 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4050 мАгод, 172 г, ультратонкий
від 12 999 грн.
5G, 6.44 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800U, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 176 г, ультратонкий
Відеоогляди
Are the vivo V21 5G & V21e good for GAMING?
17 червня 20215 968 переглядів
Case Vivo V21 5G || Case Cantik Vivo V21
24 червня 202116 603 перегляда
Case Vivo V21 5G || Case Vivo V21 Rekomendasi Terbaru
28 червня 202114 670 переглядів
1080p stabilization test (selfie camera) - vivo V21 5G
27 травня 20211 608 переглядів
Asli Ganteng! Tapi.. - vivo V21 5G Review
27 травня 202134 603 перегляда
Buktiin Dual OIS vivo! Sebagus apa sih kameranya? | Review Kamera vivo V21 5G
28 травня 202128 592 перегляда
Beda 1.4 JUTA dari vivo V21 5G, TERNYATA.. | Review vivo V21 Indonesia
24 червня 2021153 954 перегляда
CEK Harga Terbaru Vivo V21 5G, Hp Selfie Terbaik 2021/2022 dan Desain Mewah
29 грудня 2021839 переглядів
CẬP NHẬT GIÁ ĐIỆN THOẠI VIVO V21 5G TẠI THẾ GIỚI DI DỘNG
21 травня 20214 050 переглядів
VIVO V21 5G vs SAMSUNG GALAXY A52 5G || Full Specs Comparison
5 травня 2021355 602 перегляда
vivo V21 (5G) review
9 червня 2021361 549 переглядів
Vivo V21 5G vs Xiaomi Redmi Note 10 Pro
4 травня 202132 191 перегляд
Vivo V21 5G vs iPhone 11 Speed Test, Camera Test, Display Test
23 травня 202116 256 переглядів
Как выполнить первый запуск Vivo V21 5G / Первая загрузка Vivo V21
24 грудня 2021295 переглядів
Как добавить отпечаток пальца на Vivo V21 5G / Добавить Палец на Vivo V21 5G
2 грудня 2021854 перегляда
Vivo V21 5G Gaming Test Review - Mind Blowing
14 червня 2021655 переглядів
Vivo V21 5g Unboxing *Best vlogging camera mobile* #vivo #5g #unboxing
12 серпня 2022456 переглядів
Vivo V21 5G Unboxing || 44MP OIS Selfie Camera | Vivo V21 5G phone Review | Best selfie Camera phone
12 травня 2021180 переглядів
vivo V21 5G Unboxing & First Impressions⚡44MP OIS Selfie, Dimensity 800U, 64MP Camera #vivoV215G
29 квітня 2021143 перегляда
Vivo V21 5G Unboxing & Review World First 44MPOIS Night Selfie | 65MP OIS Night Camera
8 травня 2021115 переглядів
#Vivo V21(5g) Unboxing #Top 5G mobiles # Best Camera Mobile #trendloverstelecom
27 липня 2021886 переглядів
Vivo V21 5G Mobile Unboxing #Shorts #Youtubeshorts #VivoV21 #unboxing #Mobile
5 травня 2022554 перегляда
V21 5g Vivo V21 5G unboxing colour Sunset Dazzle #mobilecampus#secondhandmobile#secondhandphone
5 травня 2021577 переглядів
Vivo V21 5G vs Oppo Reno6 Z | The Spect Full Specifications Comparison
10 вересня 20211 244 перегляда
Jak vivo V21 5G nagrywa wideo przednią kamerą? | VLOG
22 листопада 2021644 перегляда
vivo v21 5G - telefon z lampą w przednim aparacie
9 липня 202116 290 переглядів
vivo V21 5G – recenzja w 60 sekund – telefon doskonały do selfie
25 вересня 20218 699 переглядів
Tech Week: Mam jeden problem. Vivo V21 5G, Nintendo Switch OLED, Sony SRS-NB10, DJI Pocket 2
11 липня 2021319 692 перегляда
Vivo V21 5G - przykładowe filmy nagrane smartfonem
29 листопада 2021504 перегляда
vivo V21 5G. Tradycyjnie. OK ale za drogo
20 серпня 20216 580 переглядів
Vivo V21 5G - wideorecenzja mGSM.pl. MISTRZ SELFIE?
29 листопада 20217 661 перегляд
Vivo V21 5G - Smartfon Vivo na testach! [ENG SUBS]
17 березня 20222 134 перегляда
VIVO V21 5G - RECENZJA - Optyczna STABILIZACJA dla SELFIE ✅ - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
15 серпня 202130 436 переглядів
vivo V21 5G Recenzja - piękny smartfon nie tylko do selfie | Robert Nawrowski
9 серпня 202148 180 переглядів
Vivo V21 5G - mistrz selfie debiutuje w Polsce
9 липня 20219 088 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 661 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г, ультратонкий
від 8 880 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 11 290 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 158 г, ультратонкий
від 12 962 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 187 г
від 10 340 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 10 049 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 11 336 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 780G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 9 689 грн.
5G, 6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, Wi-Fi 6, NFC, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 173 г
від 11 100 грн.
5G, 6.59 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 174 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г