Самокат VNC PY-2021C
Фото 7 |
VNC PY-2021C |
|
Кермо можна регулювати по висоті у трьох положеннях.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VNC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VNC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VNC PY-2021C
Самокат VNC PY-2021C складаний з амортизацією White (PY-2021C) | 3 420 грн. |
Самокат VNC PY-2021C, білий | 3 150 грн. |
VNC Самокат складной VNC PY-2021C белый | 2 250 грн. |
Самокат VNC PY-2021C белый | 2 250 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →