Радіатор опалення Vogel&Noot 11K 500x520
від 1 848 до 3 550 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 11K 97
Характеристики
Vogel&Noot 11K 500x520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 11K 500x520
Сортувати
Vogel&noot Vogel&noot 11 K 500x500 | 1 848 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 11 K 500x520 бічне підключення PK11500520 | 3 550 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 11K 500х520 бічне підключення Vogel78 | 2 140 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot K11 500х520 мм 559 Вт (F1E1105005210000) | 3 550 грн. |
Закрити
Рекомендуємо