Радіатор опалення Vogel&Noot 22K 300x520
від 2 370 до 5 284 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 22K 89
Характеристики
Vogel&Noot 22K 300x520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 22K 300x520
Сортувати
Vogel&noot Vogel&noot 22 K 300x500 | 2 370 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 22 K 300x520 бічне підключення 171020181965 | 5 284 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 22K 300х520 бічне підключення Vogel192 | 2 905 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot K22 300х520 мм 725 Вт (F1E2203005210000) | 5 284 грн. |
Закрити
Рекомендуємо