Радіатор опалення Vogel&Noot 22K 500x720
від 3 249 до 6 847 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 22K 89
Характеристики
Vogel&Noot 22K 500x720 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 22K 500x720
Сортувати
Vogel&noot Vogel&noot 22 K 500x700 | 3 249 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 22 K 500x720 бічне підключення PK22500720 | 6 847 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 22K 500х720 бічне підключення Vogel270 | 4 128 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot K22 500х720 мм 1417 Вт (F1E2205007210000) | 6 847 грн. |
Закрити
Рекомендуємо