Радіатор опалення Vogel&Noot 11KV 300x1120
від 3 012 до 7 016 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 11KV 55
Характеристики
Vogel&Noot 11KV 300x1120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 11KV 300x1120
Vogel&noot Vogel&noot 11 KV 300x1100 | 3 012 грн. |
Сталевий радіатор Vogel & Noot 11 KV 300x1120 нижнє підключення 1710201817 | 7 016 грн. |
Радіатор сталевий Vogel&Noot KV11 300х1120 мм 806 Вт (F1G1103011210000) | 7 016 грн. |
Закрити
Рекомендуємо