Радіатор опалення Vogel&Noot 22K 400x1800
від 6 923 до 7 747 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Vogel&Noot 22K 89
Характеристики
Vogel&Noot 22K 400x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogel&Noot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogel&Noot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Vogel&Noot 22K 400x1800
Vogel&noot Vogel&noot 22 K 400x1800 | 6 923 грн. |
Сталевий радіатор Vogel&Noot 22 K 400x1800 бічне підключення 171020182010 | 7 702 грн. |
Радіатор Vogel&Noot 22K 400х1800 бічне підключення Vogel241 | 7 747 грн. |
Закрити
Рекомендуємо