Настільне кріплення Vogels PFD 8522 (7185224)
Фото 6 |
Vogels PFD 8522 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vogels PFD 8522
Кронштейн для ТБ Vogels Pfd 8522 Monitor Mount Static Silver (7185224) | 6 400 грн. |
Кронштейн для ТВ Vogels Pfd 8522 Monitor Mount Static Silver (7185224) | 6 799 грн. |
Кріплення на стіл 10-29 VOGELS PFD 8522 Monitor Mount Static Silver (65818 | 6 399 грн. |
Настільне кріплення для монітора Vogels PFD 8522 Monitor Mount Static Silv | 6 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →