Настінне кріплення Vogels TVM 1203
Відео 2Фото 6 |
Vogels TVM 1203 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vogels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vogels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vogels TVM 1203
Усі ціни 7 →Кронштейн для ТВ Vogels Tvm 1203 | 979 грн. |
Кронштейн для ТБ Vogels Tvm 1203 | 1 120 грн. |
Vogels TVM 1203 | 1 119 грн. |
Настінне кріплення VOGELS TVM 1203 Black (1812030) | 1 119 грн. |
Vogels TVM 1203 Black TVM1203Black | 939 грн. |
Кронштейн Vogels TVM 1203 Black (1812030) | 939 грн. |
Кріплення Vogels TVM 1203 Black (6833579) | 1 119 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →