Компресор Voin VL-430
Voin VL-430 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voin VL-430
Усі ціни 16 →Автомобильный компрессор (электрический) Voin VL-430 | 977 грн. |
Автокомпресор VOIN (VL-430) | 1 215 грн. |
Автомобільний компресор VOIN VL-430 | 1 082 грн. |
Компрессор "VOIN" VL-430 150psi/14A/40л/прикур./переходник на клеммы | 1 215 грн. |
Компресор автомобільний Voin VL-430 25131 | 965 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →