Компресор Voin VL-710
Відео 4Фото 2 |
Voin VL-710 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voin VL-710
Усі ціни 10 →Автомобильный компрессор (электрический) Voin VL-710 | 5 291 грн. |
Компресор автомобільний Voin VL-710 "Off Road Master" 55484 | 4 686 грн. |
Автомобільний компресор VOIN VL-710 150psi/45A/160л/клем автомобільний нас | 4 786 грн. |
Компрессор автомобильный "VOIN" VL-710 "OFF ROAD MASTER" 150psi/45A/160л/к | 5 450 грн. |
Компресор Voin VL-710 | 4 461 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості насоса / компресора Voin VL-710:
- Максимальний час безперервної роботи 30-40 хвилин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →