від 6 362 грн.душова система, змішувач: термостатичний, от стены 211 мм, лійка: 145 мм, режимів 1, верхній душ: 246 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 1 920 грн.для біде, одноважільний, вбудований, Іспанія, гарантія 5 років
від 8 109 грн.душова система, змішувач: термостатичний, лійка: 145 мм, режимів 1, верхній душ: 246 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 2 804 грн.для біде, одноважільний, вбудований, Іспанія, гарантія 5 років
від 2 701 грн.душова система, без змішувача, лійка: 121 мм, режимів 3, верхній душ: 230 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 2 709 грн.для біде, одноважільний, вбудований, Іспанія, гарантія 5 років
від 3 443 грн.душова система, без змішувача, лійка: 110 мм, режимів 3, верхній душ: 255 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 12 128 грн.душова система, змішувач: термостатичний, лійка: 110 мм, режимів 1, верхній душ: 260 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 7 721 грн.душова система, змішувач: термостатичний, лійка: 121 мм, режимів 3, верхній душ: 230 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 817 грн.душовий гарнітур, лійка: 114 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), шланг, кріплення ручного душу
від 12 104 грн.вбудовується, душова система, змішувач: термостатичний, лійка: режимів 1, верхній душ: 300 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 12 419 грн.душова система, змішувач: термостатичний, лійка: 120 мм, режимів 3, верхній душ: 246 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 5 218 грн.душова система, змішувач: одноважільний, лійка: 121 мм, режимів 3, верхній душ: 230 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 8 985 грн.душова система, змішувач: одноважільний, от стены 172 мм, лійка: 121 мм, режимів 3, верхній душ: 230 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 6 687 грн.душова система, змішувач: одноважільний, лійка: 145 мм, режимів 1, верхній душ: 246 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу, полиця
від 9 349 грн.вбудовується, душова система, змішувач: термостатичний, от стены 174 мм, лійка: 145 мм, режимів 1, верхній душ: 246 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, вилив, шланг, кріплення ручного душу
від 18 175 грн.душова система, змішувач: термостатичний, лійка: 110 мм, режимів 1, верхній душ: 260 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 5 937 грн.вбудовується, душова система, змішувач: одноважільний, лійка: 86 мм, режимів 1, верхній душ: 260 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, шланг, кріплення ручного душу
від 9 016 грн.душова система, змішувач: термостатичний, лійка: 121 мм, режимів 3, верхній душ: 230 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу
від 7 987 грн.душова система, змішувач: термостатичний, лійка: 110 мм, режимів 3, верхній душ: 255 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), змішувач, стійка, телескопічна, шланг, кріплення ручного душу