Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   ДБЖ   /   Volter

ДБЖ Volter UPS-3000 3000 ВА

Фото - ДБЖ Volter UPS-3000 3000 ВА
Фото 4
Volter UPS-3000 3000 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторнастінний
Час перемикання на батарею5 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги170 – 270 В
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Пікова вихідна потужність3000 ВА
КПД85 %
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Вихідна частота50/60 Гц
Розеток з резервом1 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Клемні колодки
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ24 В
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 70 °C
Розміри (ВхШхГ)510x320x215 мм
Вага27.1 кг
Офіційний сайтvolter.ua
Дата додавання на E-Katalogвересень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volter 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volter.

Купити Volter UPS-3000 3000 ВА

ДБЖ Volter UPS-3000

ДБЖ відноситься до пристроїв LINE-INTERACTIVE типу. Це означає, що поки напруга знаходиться в допустимих межах 170-270В, ДБЖ стабілізує вхідну напругу. Але як тільки, напруга опускається або піднімається вище встановлених значень, джерело безперебійного живлення переходить на роботу від акумулятора. При роботі від акумулятора UPS-3000 генерує син... щеусоїдальну напругу з частотою 50/60 Герц (± 0,5%) і
Technofox.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
34 290 грн.

ДБЖ з правильною синусоїдою VOLTER - 3000 (3000Вт), 24V під зовнішню батарею (AGM, GEL, LifePO4), струм заряду 10-40А UPS-30

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
38 100 грн.

Джерело безперебійного живлення Volter UPS-3000

Виробник: Volter. Заявлена форма вихідної напруги: чиста синусоїда. Тип: лінійно-інтерактивне ДБЖ. Стан товару: Новий. Тип виконання: підлоговий. Призначення: для будинку. Призначення: для аудіо та відеотехніки. Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 280. Призначення: для котла. Активна потужність, Вт: 3000. Комплектація: ДБЖ. Компл... щеектація: документація. Розмір, мм: 595 х 390 х 265.
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
35 299 грн.

Volter Джерело безперебійного живлення Volter UPS-3000

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
35 899 грн.

Динаміка цін на Volter UPS-3000 3000 ВА

Модификації Volter UPS-3000

Ціни на Volter UPS-3000
Volter UPS-3000 3000 ВАвід 34 290 грн.4 пропозиції
Volter UPS-5000 5000 ВАвід 60 480 грн.1 пропозиція
Volter UPS-6000 6000 ВАвід 60 480 грн.2 пропозиції