ДБЖ APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА
Фото 5 |
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА |
|
Інтерактивне ДБЖ. Імпульсний захист. Тиха робота.
Безперебійник із ефективною вихідною потужністю 520 Вт. Може використовуватися як джерело резервного живлення для невеликої побутової техніки, як комп'ютери з моніторами, телевізори або аудіосистеми. Завдяки тому, що ДБЖ APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR є пристроєм інтерактивного типу, він може працювати при нестабільній вхідній напрузі (140 – 300 В), захищаючи підключені прилади від стрибків та провалів. Заслуговує на увагу і імпульсний захист, що поглинає імпульси з енергією до 273 Дж. Безперебійник оснащений акумулятором ємністю 9 Агод. Комплект роз'ємів, виведених на задню поверхню корпусу, включає 4 розетки з батарейною підтримкою, порти для кабелю Ethernet і роз'єм USB, який служить інтерфейсом для управління роботою ДБЖ.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА
Усі ціни 16 →ДБЖ Back-UPS 520W/950VA,L-I,AVR,USB,4xSchuk BX950MI-GR (BX950MI-GR) | 7 142 грн. |
Apc Back-UPS 950VA Schuko (BX950MI-GR) | 8 806 грн. |
Источник бесперебойного питания APC Back-UPS 950VA (BX950MI-GR) | 8 104 грн. |
APC Back-UPS 950VA Schuko (BX950MI-GR) BX950MI-GR | 6 365 грн. |
ще 11 пропозицій
добротний, якісний безперебійник, добре регулює струм. Неодноразово вже захищавши, від перепадів якість Сильний запах пластику, надмірно яскрава підсвітка (особливо на мій смак) Вайт: користуюся APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR
Ціни на APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS 750VA BX750MI-GR 750 ВА | від 4 708 грн. | 38 пропозицій | ||
APC Back-UPS 950VA BX950MI-GR 950 ВА | від 6 344 грн. | 17 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1200VA BX1200MI-GR 1200 ВА | від 8 022 грн. | 36 пропозицій | ||
APC Back-UPS 1600VA BX1600MI-GR 1600 ВА | від 9 595 грн. | 45 пропозицій | ||
APC Back-UPS 2200VA BX2200MI-GR 2200 ВА | від 11 600 грн. | 34 пропозиції |