Фільтр-подовжувач Voltronic Power F35
Фото 8 |
Voltronic Power F35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power F35
Усі ціни 8 →Voltronic F35 2500w 10 розеток 2м з вимикачем білий (F35-White) | 419 грн. |
Сетевой фильтр F35, 10 розеток EU, кнопка включения с индикатором, 2 м, 3х | 487 грн. |
Voltronic F35 White 10 розеток, 2м 31707 | 499 грн. |
VOLTRONIC F35-White | 487 грн. |
Мережевий фільтр Voltronic F35-White 2 м, 10 розеток, 10А | 546 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →