Powerbank Voltronic Power YM-635
Фото 16 |
Voltronic Power YM-635 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power YM-635
Powerbank Voltronic YM-635 30000mAh Solar 28185 | 1 340 грн. |
Power bank YM-635 30000mAh Solar, flashlight, Input:5V / 2.1A(Micro-USB, T | 1 158 грн. |
Voltronic Solar 30000mAh 22.5W Black (YM-635) 28185 | 1 199 грн. |
Модификації Voltronic Power YM-635
Ціни на Voltronic Power YM-635 |
---|---|---|---|---|
Voltronic Power YM-635 | від 1 158 грн. | 3 пропозиції | ||
Voltronic Power YM-636 | від 1 238 грн. | 2 пропозиції | ||
Voltronic Power YM-637 | від 1 498 грн. | 3 пропозиції | ||
Voltronic Power YM-641 | від 3 027 грн. | 1 пропозиція |