Powerbank Voltronic Power YM-318KCX
Фото 3 |
Voltronic Power YM-318KCX |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Voltronic Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Voltronic Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Voltronic Power YM-318KCX
Powerbank Voltronic YM-318KCX 30000mAh 28200 | 1 340 грн. |
Power bank YM-318KCX 30000mAh, flashlight, Input: 5V / 2.1A(micro USB, Typ | 879 грн. |
Voltronic 30000mAh 22.5W Black (YM-318KCX) 28200 | 849 грн. |
Voltronic YM-318KCX 30000 mAh Black | 819 грн. |
Power bank YM-318KCX 30000mAh, flashlight, Input: 5V/2.1A(micro USB, Type- | 845 грн. |