Струбцина Stanley 0-83-200 100 мм
Stanley 0-83-200 50 мм100 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-83-200 100 мм
Усі ціни 15 →Затиск ручний Stanley, розкриття 100 мм STHT0-83200 | 921 грн. |
Струбцина Stanley" Жабка", 100х85мм (STHT0-83200) STHT0-83200 | 549 грн. |
Затискач ручної (струбцина) STANLEY STHT0-83200 | 921 грн. |
Струбцина Stanley 250 мм STHT0-83200 | 921 грн. |
Струбцина-прищіпка Stanley (100 мм) (STHT0-83200) STHT0-83200 | 921 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Stanley 0-83-200
Ціни на Stanley 0-83-200 |
---|---|---|---|---|
Stanley 0-83-199 50 мм | від 765 грн. | 21 пропозиція | ||
Stanley 0-83-200 100 мм | від 549 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →