Набір інструментів Vorel 51722
Vorel 51722 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 51722
Усі ціни 9 →Набор ключей комбинированных VOREL 12ед. (51722) | 830 грн. |
Vorel Ключи рожково - накидные Vorel Cr-V М 6-22 мм 12 шт (51722) | 825 грн. |
Набір інструментів Vorel 51722 | 789 грн. |
Набір ключів комбінованих VOREL 6-22 мм 12 шт. (51722) | 807 грн. |
Набір ключів рожково - накидних VOREL Cr-V, М 6-22 мм, 12 шт., V-51722 | 830 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →