Набір інструментів PROXXON 23946
PROXXON 23946 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON 23946
Набор Г-образных шестигранников (НХ) из 9 шт PROXXON (код 23946) | 574 грн. |
Набір Г-подібних шестигранників (НХ) Proxxon 23946 | 574 грн. |
Набір Г - образних шестигранників Proxxon НХ, 9 шт (23946) 23946 | 574 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →