Набір інструментів Vorel 58700
Відео 3Фото 9 |
Vorel 58700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 58700
Набір інструментів Vorel 58700 216 штук | 3 699 грн. |
Універсальний набір інструментів Vorel 58700 | 3 489 грн. |
Набір інструменту Vorel 58700 216од. | 4 499 грн. |
Набір інструменов Vorel 216 предметів (58700) | 3 799 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →