Набір інструментів Sthor 58688
Відео 1Фото 4 |
Sthor 58688 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sthor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sthor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sthor 58688
Усі ціни 12 →Набор инструментов Sthor 1/2" в кейсе, 173 шт 58688 | 4 399 грн. |
Набір головок торцевих STHOR 1/2" (58688) | 3 371 грн. |
Sthor Набор головок торцевых, насадок Sthor 1/2" с инструментами 173 шт (5 | 4 441 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачкою STHOR 58688 | 3 800 грн. |
Набір головок торцевих STHOR 1/2" 173 предмети (58688) | 3 888 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →