Таль Vorel 80753
Vorel 80753 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 80753
Таль ручная стационарная VOREL 3 т (80753) | 4 200 грн. |
Vorel Таль цепная Vorel 3 т 3 м (80753) | 4 180 грн. |
Таль Ланцюгова 3 т L=3 м Ручний Привід VOREL® 80753 | 4 414 грн. |
Лебідка (таль) Vorel ланцюгова 3 т. (80753) | 4 116 грн. |
Модификації Vorel 80753
Ціни на Vorel 80753 |
---|---|---|---|---|
Vorel 80751 | від 2 156 грн. | 6 пропозицій | ||
Vorel 80752 | від 2 744 грн. | 6 пропозицій | ||
Vorel 80753 | від 4 116 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →