Пряма шліфмашина Vorel 81107
Фото 3 |
Vorel 81107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 81107
Усі ціни 7 →Шлифмашина пневматическая прямая VOREL (81107) | 840 грн. |
Vorel Пневмошлифмашина прямая Vorel 1/4" патрон 6 мм 6.3 Bar 100 л/мин (81 | 835 грн. |
Шліфмашина пневматична Vorel 1/4", патрон = 6 мм, тиск 6.3 Bar, 100 л/хв ( | 816 грн. |
Шліфувальна машина пневматична пряма Vorel 1/4" 6 мм (81107) | 840 грн. |
Шліфувальна пневматична кутова VOREL, з содинителем d = 1/4', V-81107 | 840 грн. |
Пневматичний Гравер (100 л/хв) Цанга 6.0 мм VOREL® 81107 | 932 грн. |
Пряма пневматична шліфувальна машина VOREL 81107 1/4" 6 ММ 25000 ОБ/МІН 10 | 840 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →