Ексцентрикова шліфмашина Vorel 81114
Фото 3 |
Vorel 81114 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorel 81114
Усі ціни 9 →Шлифмашина пневматическая эксцентриковая VOREL (81114) | 1 900 грн. |
Vorel Шлифмашина эксцентриковая пневматическая Vorel 150 мм (81114) | 1 691 грн. |
Шліфмашина пневматична ексцентрикова VOREL 1/4" 150 мм (81114) | 1 604 грн. |
Шліфувальна машина пневматична ексцентрикова Vorel 1/4" 150 мм (81114) | 1 900 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова пневматична VOREL, 150 мм, V-81114 | 1 900 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →