Паяльник Sigma 2742051
Фото 5 |
Sigma 2742051 без кейсакейс, 3 насадки |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 2742051
Усі ціни 8 →Sigma Sigma 200 Вт (2742051) | 529 грн. |
Паяльник Sigma імпульсний 200 Вт (2742051) | 529 грн. |
Паяльник электрический Sigma импульсный 200Вт (2742051) 2742051 | 533 грн. |
Паяльник електричний Sigma імпульсний 200Вт (2742051) 2742051 | 529 грн. |
Sigma Паяльник електричний Sigma імпульсний 200Вт (2742051) 2742051 | 529 грн. |
ще 3 пропозиції
Особливості комплектації:
- Модель 2742051 — поставляється без кейса, у комплекті 1 жало
- Модель 2742061 — поставляється з кейсом, в комплекті 3 жала, припой і каніфоль
Модификації Sigma 2742051
Ціни на Sigma 2742051 |
---|---|---|---|---|
Sigma 2742051 | від 529 грн. | 9 пропозицій | ||
Sigma 2742061 | від 774 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →