Фрезер Vorskla PMZ 1500
Vorskla PMZ 1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vorskla.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vorskla PMZ 1500
Усі ціни 6 →Фрезер Vorskla ПМЗ 1500 New 112734 | 2 320 грн. |
Фрезерна машина Vorskla ПМЗ 1500 (з набором фрез) | 2 573 грн. |
Фрезер електричний VORSKLA ПМЗ 1500 (з набором фрез 12шт; цанги 6/8 мм) Ук | 2 352 грн. |
Фрезер Vorskla ПМЗ 1500 New | 2 784 грн. |
Фрезер VORSKLA ПМЗ-1500 (112734) | 2 441 грн. |
Фрезер електричний VORSKLA ПМЗ 1500 (з набором фрез) | 2 214 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →