Фрезер Bosch GKF 600 Professional 060160A100
Відео 3Фото 11 |
Bosch GKF 600 Professional 060160A100 |
|
Модель 060160A100 поставляється без додаткових аксесуарів, в комплекті моделі 060160A101 є похила база, пластиковий кожух і дві опорні плити, а в комплекті моделі 060160A102 кейс L-BOXX, але немає додаткових аксесуарів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKF 600 Professional 060160A100
Усі ціни 37 →Фрезер кромковий Bosch GKF 600 060160A100 | 11 470 грн. |
Фрезер кромочный Bosch GKF 600 с кейсом 060160A100 | 6 975 грн. |
Фрезер кромочный Bosch Professional GKF 600 SET в чемодане 060160A100 | 11 470 грн. |
Фрезер Bosch GKF 600 Professional (060160A100) 060160A100 | 11 470 грн. |
Фрезер для обробки країв Bosch GKF 600 Professional (0.6 кВт) (060160A100) | 11 470 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →