Мийка високого тиску Vortex 5342633
Відео 3Фото 10 |
Vortex 5342633 |
|
Продуктивна і проста в застосуванні мийка високого тиску побутового класу. Обладнана 5,5-метровим армованим шлангом високого тиску, зручним пістолетом і універсальної регульованої віялової насадкою. Позиціонується як продукт середній ціновій категорії, призначений для широкого кола домашніх користувачів, що використовують мийку 2-3 разів на тиждень. Буде особливо корисна у приватному домогосподарстві або заміському будинку.
З її допомогою можна швидко очистити від забруднень легковий автомобіль, невеликий причіп, мотоцикл, моторолер або велосипед. Здатна оперативно відмити невелику сільгосптехніку (наприклад, мінітрактор, мотоблок, мотокультиватор), садовий інвентар і пластикові меблі. Допоможе швидко привести в порядок міцну огорожу, асфальтовані доріжки, кам'яні/бетонні плити, зовнішні сходи і тераси.
Змиє пил з фасадів, стін будинків і відкритих балконів. Побутова мийка високого тиску Vortex 5342633 обладнана надійним помпою, яка забезпечує робочий тиск до 110 бар (максимальна до 165 бар) і помірний витрата води 5,8 л/хв. Багатоцільова віялова насадка оснащена регулятором ширини струменя, поворотом якого можна досягти зміни ступеня розпилення потоку. Енергійна сфокусована струмінь підійде для глибокого і ґрунтовного очищення твердих поверхонь, а широкий віяло впорається з обробкою великих площ і видалення піни мийних засобів. Підтримується робота в режимі самовсмоктування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Купити Vortex 5342633
Усі ціни 8 →Vortex 5342633 | 9 517 грн. |
Мийка високого тиску Vortex 2200Вт 165бар 5.8л/хв шланг 5.5м (5342633) | 9 791 грн. |
Vortex Мойка Vortex 2200Вт макс 165бар 5.8л/мин шланг 5м (5342633) | 9 791 грн. |
Мінімийка високого тиску Vortex (5342633) | 9 790 грн. |
Мийка високого тиску 165 бар 348 л/год VORTEX, 5342633 | 9 874 грн. |