Літня шина Vredestein Ultrac Pro 285/35 R20 104Y
Відео 1Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Pro 285/35 R20 104Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Pro 285/35 R20 104Y
Усі ціни 21 →Шина Vredestein Ultrac Pro 285/35 R20 104Y XL | 8 671 грн. |
Vredestein Ultrac Pro 285/35 R20 104Y XL | 8 964 грн. |
Vredestein ULTRAC PRO 285/35 ZR20 104Y XL RG (8071619331) | 18 150 грн. |
Vredestein Ultrac Pro (285/35R20 104Y) | 10 221 грн. |
Летние шины Vredestein Ultrac Pro 285/35 ZR20 104Y XL 1002580964 | 9 496 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →