Літня шина Vredestein Ultrac Vorti Plus 275/45 R20 110Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Vorti Plus 275/45 R20 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Vorti Plus 275/45 R20 110Y
Усі ціни 7 →Vredestein ULTRAC VORTI+ 275/45 R20 110Y XL FR (9015731317) | 9 810 грн. |
Летние шины Vredestein Ultrac Vorti+ 275/45 ZR20 110Y XL 1002048478 | 8 223 грн. |
VREDESTEIN ULTRAC VORTI+ 110Y 275/45 ZR20 XL[22 | 7 994 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti Plus 275/45 R20 110Y 8714692505881 | 8 220 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti Plus 275/45 R20 110Y | 8 941 грн. |
Vredestein ULTRAC VORTI PLUS 275/45 ZR20 110Y XL (8062892686) | 14 660 грн. |
Vredestein ULTRAC VORTI PLUS 275/45 ZR20 110Y XL (8093616698) | 14 660 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →