Литий диск Allante 1091 9x21/5x150 ET45 DIA110,1
від 10 563 до 12 930 грн. Порівняти ціни 37 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Allante 1091 3
Характеристики
Allante 1091 9x21/5x150 ET45 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Allante 1091 9x21/5x150 ET45 DIA110,1
Сортувати
Литые диски Allante 1091 R21 W9 PCD5x150 ET45 DIA110.1 (BF) 1001582895 | 10 943 грн. |
Allante 1091 R21 W9 PCD5x150 ET45 DIA110.1 BF | 11 381 грн. |
ALLANTE 1091 9,0x21/5x150 D110,1 ET45 DB | 10 706 грн. |
Allante Allante ALLANTE-1091 (R21 W9.0 PCD5x150 ET45 DIA110.1) DB | 12 376 грн. |
Allante 1091 (R21 W9.0 PCD5x150 ET45 DIA110.1) BF | 11 488 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі