Лещата Vulkan MPV1-200 340 мм / губки 200 мм (17580)
Фото 10 |
Vulkan MPV1-200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vulkan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vulkan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vulkan MPV1-200 340 мм / губки 200 мм
Усі ціни 6 →Лещата Vulkan MPV1-200 слюсарні поворотні 200 мм | 6 164 грн. |
Лещата слюсарні VULKAN 200мм (MPV1-200) | 6 165 грн. |
Лещата слюсарні VULKAN 200мм чавунні поворотні (MPV1-200) (17580) | 6 165 грн. |
Лещата слюсарні Vulkan Profi чавунні поворотні 200 мм (MPV1-200) | 6 006 грн. |
Лещата Vulkan MPV1-200 слюсарні поворотні 200 мм | 6 103 грн. |
Тиски поворотні Vulkan, 200мм (MPV1-200) | 7 398 грн. |
Модификації Vulkan MPV1-200
Ціни на Vulkan MPV1-200 |
---|---|---|---|---|
Vulkan MPV1-100 200 мм / губки 100 мм | від 2 705 грн. | 8 пропозицій | ||
Vulkan MPV1-125 240 мм / губки 125 мм | від 3 562 грн. | 8 пропозицій | ||
Vulkan MPV1-150 280 мм / губки 150 мм | від 4 551 грн. | 8 пропозицій | ||
Vulkan MPV1-200 340 мм / губки 200 мм | від 6 006 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →