Garmin Instinct 2X Solar
Відео 3Фото 52 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Instinct 2X Solar
Усі ціни 168 →Garmin Instinct 2X Solar Graphite 010-02805-10/00 | 16 200 грн. |
Часы Garmin Instinct 2X Solar Whitestone 010-02805-04 | 19 440 грн. |
Смарт-часы Garmin Instinct 2X Solar Graphite (010-02805-10/00/24) | 16 058 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar Whitestone (010-02805-44) 010-0280 | 15 999 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar Graphite (010-02805-10/00) | 16 274 грн. |
Досконалий компаньйон для подорожей та активного відпочинку
Garmin Instinct 2X Solar є втіленням інновацій та надійності для любителів пригод та активного способу життя. Збільшений корпус годинника покращує їх читальність, а впровадження NFC для платежів та сонячної зарядки встановлює нові стандарти для смарт-годин у сфері автономної роботи. З можливістю функціонування без підзарядки до 60 днів у похідному режимі, цей годинник ідеально підходить для тривалих експедицій та подорожей.
Багатофункціональність та міцність
Garmin Instinct 2X Solar оснащені всіма необхідними датчиками для навігації та моніторингу навколишнього середовища, включаючи компас, барометр та альтиметр. Міцний корпус, що відповідає військовому стандарту MIL-STD-810 та водозахисту WR100M, гарантує надійність в екстремальних умовах. Функції GPS та TracBack забезпечують точну навігацію та безпеку в дорозі, а можливість відправлення SOS-сигналів підвищує рівень безпеки в екстрених ситуаціях.
Крім того, наявність ліхтарика та підтримка технології передачі даних ANT+ розширюють функціонал годинника, роблячи їх ідеальним інструментом для професійного використання та спорту.
Розумне відстеження здоров'я та спортивних досягнень
Garmin Instinct 2X Solar не тільки надійний помічник у подорожах, але й розумний трекер здоров'я та спортивних досягнень. Відстеження пульсу, сатурації, рівня стресу та безліч спортивних режимів дозволяють тримати під контролем фізичний стан та ефективно планувати тренування. Розрахунок VO2 max та аналіз відновлення після тренувань роблять цей годинник незамінним інструментом для серйозних спортсменів і всіх, хто прагне покращити свої фізичні показники.
Garmin Instinct 2X Solar - це ідеальний вибір для тих, хто прагне автономності, надійності та функціональності. Будь то тривала подорож, екстремальні умови або повсякденні тренування, цей смарт-годинник стане вашим надійним партнером на кожному кроці.
- Автономність при всіх супутникових системах + мультичастотний режим – до 27 год, до 36 в режимі Solar
- Автономність в режимі збереження GPS – до 150 годин, необмежена в режимі Solar
- Автономність у похідному режимі GPS – до 60 днів, необмежена у режимі Solar
- Автономність в режимі збереження без смарт-функцій – до 100 днів, необмежена в режимі Solar
- Показники автономності в режимі Solar з розрахунку 3 години на день поза приміщеннями з освітленістю 50000 люкс
Модификації Garmin Instinct 2X Solar
Ціни на Garmin Instinct 2X Solar |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct 2X Solar | від 15 040 грн. | 168 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition | від 16 999 грн. | 50 пропозицій |