Apple Watch 8 Aluminum 41 mm
Відео 15Фото 76 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Watch 8 Aluminum 41 mm
Усі ціни 196 →Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Ban | 12 984 грн. |
Apple Watch Series 8 41mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band | 12 299 грн. |
Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight Aluminum Case w. Midnight Sport Ban | 12 319 грн. |
Apple Watch Series 8 GPS 41mm Midnight Aluminum case with Midnight Sport B | 13 434 грн. |
Apple Watch Series 8 41mm Silver Aluminum Case w. White S. Band (MP6K3, MP | 16 449 грн. |
Мінорний апгрейд
Наприкінці 2022 року компанія Apple викотила свіжу, вже восьму версію свого смартгодинника. Як це буває останнім часом, вісімка принесла безліч косметичних покращень без жодних фундаментальних змін. Так до вже наявних датчиків додали високоточний тілесний термометр із кроком 0.1 градуса за шкалою Цельсія. Здебільшого ця функція потрібна над спортзалі, а відстеження жіночого здоров'я. Наприклад, визначити овуляцію, зафіксувати порушення гормонального тла чи відхилення циклу. А для підвищення точності системи Crash Detection годинник оснастили 3-осьовим гіроскопом і акселерометром з високою силою прискорення.
Стильний аксесуар і сучасний гаджет
Apple Watch з алюмінієвим корпусом пропонує величезну кількість кольорів та ремінців, які підійдуть буквально під будь-який формат одягу – від класичного костюма до пляжних шортів. Корпус захищений від випадкових попадань води та пилу (IP68), а сенсорний OLED (LTPO) екран прикритий протиударним захисним склом. Дисплей підтримує функцію Always On та численні кастомізовані циферблати. Завдяки NFC-чіпу та модулю e-SIM годинник можна використовувати замість смартфона для голосових дзвінків, обміну текстовими повідомленнями та безконтактної оплати.
Тренування на межі
Крім дизайну та функціональних можливостей інженери Apple оновили систему моніторингу здоров'я та фізичної активності. Гаджет веде статистику якості сну, збирає медичні показники здоров'я, визначаючи рівень насиченості крові киснем, знімає ЕКГ і дозволяє вести жіночий календар. Шанувальники активного способу життя оцінять наявність на борту барометра, альтиметра, компаса і модуля GPS. На тлі всього сказаного ахіллесовою п'ятою годиною залишається автономність. Заявлений час роботи складає ті ж 18 годин, що й у Apple Watch 7. У режимі енергозбереження термін служби можна продовжити у 2 рази до 36 годин. Це краще, ніж у сімки, але все-таки для влаштування подібної шкоди хотілося б побачити більш солідний результат.
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Режим енергозбереження автономної роботи до 36 годин.
Модификації Apple Watch 8 Aluminum
Ціни на Apple Watch 8 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm | від 10 999 грн. | 212 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 41 mm Cellular | від 13 454 грн. | 76 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm | від 12 267 грн. | 210 пропозицій | ||
Apple Watch 8 Aluminum 45 mm Cellular | від 15 153 грн. | 59 пропозицій |